Zakończenie wakacji w Markach

START:    27 sierpnia 2023    14:00 Park Miejski

Katarzyna Pisarska UMMarki

 24 sierpnia 2023    09:21

Zapraszamy do Parku Briggsów na zakończenie lata i koncert Kubańczyka!

W niedziele rodzinne warsztaty projektowania lalek z wykorzystaniem drewnianych łyżek, kawałków materiałów, guzików i materiałów plastycznych.
Rozmowa na temat przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu i narkotyków. Warsztaty profilaktyczne – przejście po prostej linii w narkogoglach, próba starannego pokolorowania obrazka. Uświadomienie, że używki zaburzają postrzeganie rzeczywistości
Bańki mydlane. Tworzenie chmury baniek mydlanych, zabawa kto złapie więcej?  Konkurs rodzinny -przenoszenie baniek w dłoniach – konkurencja na odległość.
Tor przeszkód z wykorzystaniem tunelu animacyjnego, gąbek i piłek.

Biblioteka Publiczna Miasta Marki zaprosi na warsztaty wykonywania kolorowych i brokatowych tatuaży.

W sobotę: zamek dmuchany do dyspozycji dzieci, kącik maluszka (bezpieczna przestrzeń z zabawkami dla najmłodszych dzieci). Strefa sportowa z akcesoriami do gier plenerowych (badminton, rzutki, bramki do piłki nożnej). Zaś w sobotę i niedzielę kącik maluszka (bezpieczna przestrzeń z zabawkami dla najmłodszych dzieci). Strefa sportowa z akcesoriami do gier plenerowych (badminton, rzutki, bramki do piłki nożnej) oraz dla wszystkich spragnionych przez cały weekend kawa, herbata i lemoniada.

Galeria

zdjecie: 131536
fot. 1
zdjecie

Katarzyna Pisarska

Naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry