Wąskie przejście vis a vis ul. Rejtana w Markach do pilnej naprawy. Wniosek do zarządcy drogi

Tomasz Paciorek

 14 lipca 2023    09:20

W ślad za spotkaniem z mieszkańcami Marek w dniu 12.07.2023 r. zgłosiłem do tutejszego urzędu wniosek o przekazanie zarządcy drogi pilną konieczność naprawy wymiany, poszerzenia, uporządkowania wąskiego przejścia w okolicach ul. Gen. Zajączka i al. Marsz. J. Piłsudskiego w Markach.

Chodzi o ten teren, który obecnie odgrodzony jest barierkami od al. Piłsudskiego - prawie vis a vis mareckiej ciuchci.

To wąskie przejście przy al. Piłsudskiego nastręcza wielu problemów mieszkańcom naszego miasta. Ma powykrzywiane płyty chodnikowe, uszkodzone krawężniki.

Więcej informacji w załączonym dokumencie.

Załączniki:

34.jpg

34 .jpg

Galeria

zdjecie: 131540
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry