Piesi na Legionowej będą bezpieczniejsi

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 20 lipca 2023    16:39

Pod koniec 2020 r. nasi mieszkańcy czynnie zaangażowali się w głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Chodziło o projekt doświetlenia przejść dla pieszych na drodze wojewódzkiej 632, złożony przez Urszulę Paszkiewicz, Andrzeja Nadolskiego, Przemysława Lisa i Pawła Pniewskiego. Zdobył on wystarczającą liczbę głosów, by znaleźć się na liście zadań do realizacji.

Niedawno Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich (MZDW) ogłosił, kto złożył najkorzystniejszą ofertę w przetargu, a następnie podpisał umowę na realizację prac. Doświetlenie czterech przejść dla pieszych w Markach i jednego w Stanisławowie Pierwszym będzie zadaniem Zakładu Instalacji Elektrycznych Jerzy Wuttke z Legionowa. Koszt inwestycji to 192,6 tys. zł. Prace  powinny być zrealizowane jeszcze w tym roku.

Lokalizacje przejść dla pieszych na Legionowej: 

  • przy Żytniej
  • przy Modrzewiowej
  • przy Konwaliowej 
  • przy Specerowej

--------------

Więcej o inwestycjach, które zostały już zrealizowane i odebrane, przeczytasz na stronie internetowej

inwestycje.marki.pl

 

Galeria

zdjecie: 131556
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry