Mieszkańcy wnioskują - nakładka asfaltowa na ul. Kruczej w Markach

Tomasz Paciorek

 3 sierpnia 2023    13:11

Pod koniec lipca 2023 r. odbyło się spotkanie z mieszkańcami ul. Kruczej w Marach w celu sprawdzenia możliwości utwardzenia nawierzchni ww drogi tzw. nakładką asfaltową.

W ślad za spotkaniem z mieszkańcami osiedla mieszkaniowego kieruję do Zarządu miasta wniosek o sprawdzenie możliwości utwardzenia tej drogi nakładką asfaltową.

Ulica Krucza w trakcie opadów jest niemal nieprzejezdna. Błoto i koleiny ograniczają komfort dojścia i dojazdu do posesji. Ze względu na duży ruch kołowy oraz na nieutwardzone właściwości podłoża, okresowe równanie nawierzchni wystarcza zaledwie na kilka tygodni.

W związku z powyższym w imieniu własnym oraz na podstawie woli mieszkańców osiedla mieszkaniowego z ul. Kruczej w Markach wnoszę o sprawdzenie możliwości formalno-prawnych dotyczących wybudowania nakładki asfaltowej na przedmiotowej ulicy.

W przypadku zaistnienia takiej możliwości wnoszę również o zarezerwowanie środków na ten cel w budżecie miasta na 2024 r. oraz wykonanie zadania.

Dodatkowo informuję, że mieszkańcy wyrazili chęć partycypacji finansowej w przedsięwzięciu.

Szczegóły w załączonym piśmie.

Galeria

zdjecie: 131571
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry