Przerwa technologiczna na pływalni MCER

Paulina Rogowska MCER

 4 sierpnia 2023    14:33

Szanowni Klienci

Jak co roku, przed końcem wakacji – od 14 sierpnia b.r. nastąpi przerwa technologiczna na naszej pływalni.

– „Zgodnie z przyjętymi standardami, przegląd pływalni powinien odbywać się raz w roku. Zawsze staramy się przeprowadzać go terminowo, bo wiemy, że ze względu na dobro i bezpieczeństwo korzystających z atrakcji naszej pływalni, nie możemy pozwolić sobie na żadne zaniedbanie. Firma Budimex, która wybudowała nasz obiekt, w tym czasie przeprowadza również szereg napraw gwarancyjnych, czego nie da się zrealizować w zwykłym trybie, kiedy basen jest otwarty. Na ogół jest to około miesięczna przerwa pauza” – podkreśla Piotr Grubek – Prezes Mareckich Inwestycji Miejskich.

– „Przerwa technologiczna strefy SPA rozpocznie się 7 sierpnia, natomiast od 14 sierpnia nastąpi przerwa technologiczna na pływalni, która potrwa do około 14 września. Ten termin może delikatnie ulec zmianie. O ponownym otwarciu pływalni poinformujemy Państwa w oddzielnym komunikacie” – zaznacza Katarzyna Bielska – Dyrektor  Zarządzająca MCER.

Podczas przerwy technologicznej zostaną wykonane prace serwisowe filtrów oraz instalacji technologicznej basenu. Nastąpi także całkowite czyszczenie niecek basenowych oraz usunięcie wszelkich usterek. W strefie spa zostaną przeprowadzone stałe prace modernizacyjne. Wszystko po to by mogli Państwo wrócić do nas po przerwie i w pełni cieszyć się z pobytu na naszej pływalni.

Miło nam poinformować, że woda, którą spuszczamy z basenu trafi do naszych zbiorników retencyjnych i zyska drugie życie- będzie służyć do nawadniania dachu bagiennego i podlewania boiska.

Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy ponownie po ok.14 września!

Galeria

zdjecie: 131572
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry