Wojciech Chmielarz w Markach

Tadeusz Markiewicz Biblioteka

 8 sierpnia 2023    15:39

Zapraszamy na spotkanie z autorem znakomitych powieści sensacyjnych

5 września o godz. 18:00 zapraszamy do Centrum Aktywności Fabryczna 3 na bardzo ciekawe spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem – jednym z najważniejszych twórców młodego pokolenia, autorem kryminałów, pisarzem i dziennikarzem. 

Wojciech Chmielarz zasłynął cyklem powieści o komisarzu Jakubie Mortce, w którego skład wchodzą: Podpalacz  (2012), Farma lalek  (2013), Przejęcie  (2014), Osiedle marzeń  (2016), Cienie  (2018). Popularny jest również jest cykl gliwicki, z powieściami: Wampir  (2015), Zombie  (2017) oraz Wilkołak. Zdobywca Nagrody Wielkiego Kalibru (2015 – za powieść Przejęcie) i Wielkiego Kalibru Czytelników z 2019 roku za Żmijowisko

Pisywał dla „Pulsu Biznesu”, „Pressu”, „Nowej Fantastyki”, „Pocisku” i „Polityki”. Wydał również powieść Królowa głodu  (2014) oraz thriller psychologiczny Żmijowisko  (2018), którego ekranizacja przygotowana przez Canal+ zyskała uznanie widzów i krytyków. Za powieść tę otrzymał Złoty Pocisk i Grand Prix Warszawskiego Festiwalu Kryminalnego.

Będzie możliwość zakupu książek autora wraz z autografem.

Galeria

zdjecie: 131577
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry