Jary Oddział Zamknięty - koncert legendy polskiego Rocka na Scenie MCER

START:    26 listopada 2023    19:00

Renata Sowińska MCER

 9 sierpnia 2023    09:50

JARY Oddział Zamknięty to powrót do najlepszego okresu zespołu. Zespół-legenda zagra największe przeboje Oddziału Zamkniętego autorstwa legendarnego Krzysztofa Jaryczewskiego i oczywiście utwory z twórczości Jary Oddział Zamknięty.

Wspomagają go w tym:

„Party”, „Obudź się”, „Ich marzenia”, „Ten wasz świat”, „Odmienić los”, „Andzia”, „Pech”, „Pokusy”, „Debiut” to utwory, na stałe wpisały się do historii polskiego Rocka i które usłyszymy na naszej scenie!

Po koncercie zapraszamy wszystkich fanów na spotkanie z zespołem, będzie czas na zdjęcia i autografy.

Bilety dostępne są w Kasach MCER oraz na stronie:

https://www.bilety24.pl/koncert/1185-jary-oddzial-zamkniety-93425?id=510579

Zapraszamy!

Do zobaczenia!

Galeria

zdjecie: 131578
zdjecie

Renata Sowińska

Renata Sowińska jest marketingowcem z artystyczną duszą oraz entuzjastką skutecznej komunikacji i działań opartych na doświadczeniach użytkownika UX. Od ponad 2019 roku w Spółce Mareckie Inwestycje Miejskie odpowiada za działania promocyjne i marketingowe MIM, MCER oraz MKS Marcovii Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry