Zabawa w stylu lat 80. Zapraszamy w klimatyczną podróż do przeszłości do Parku Wolontariuszy

START:    9 września 2023    16:00 Park Wolontariuszy przy ul. Sportowej

Monika Banaszek CAF3

 23 sierpnia 2023    10:34

Z sentymentem wspominamy tamte lata - pełne buntu, odwagi i rocka. Czasy ukochanej przez wielu z nas muzyki i charakterystycznych, odważnych strojów, które do dzisiaj robią wrażenie. Skórzane kurtki, ćwieki, marmurkowe dżinsy – kto ich nie lubi? A pamiętacie ikony muzyki, takie jak Madonna, Michael Jackson i Prince. Czy też filmy „Dirty Dancing” z Patrickiem Swayze i „Top Gun” z Tomem Cruise’em albo seriale  „Dynastia” czy „Policjanci z Miami”? W tamte czasy właśnie będziemy chcieli Was zabrać.  

Będzie okazja przypomnieć sobie gry i zabawy z tamtych lat jak skakanie w gumę, gra w kapsle, rzutki. Ci którzy skorzystają ze wszystkich atrakcji będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród. Dla smakoszy  będzie otwarta strefa gastronomiczna.

Z okazji Narodowego Czytania przygotowaliśmy kącik czytelniczy i mobilny bookcrossing. To wyjątkowe miejsce będzie urządzone w stylu lat 80. Warto przyjść, zobaczyć i przypomnieć sobie te retro czasy. Wierzymy, że i tym razem uda nam się połączyć pokolenia.

Czekamy na Was 9 września w godzinach 16:00 - 21:00   (Park Wolontariuszy przy ul. Sportowej)

  • od 16:00 - gry i zabawy
  • od 18:00 - potańcówka

Stroje i motywy z lat 80. mile widziane.

 

Wydarzenie jest współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Galeria

zdjecie: 131592
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry