Pożegnanie wakacji z Kubańczykiem

Ada Gajek UMMarki

 28 sierpnia 2023    14:13

Dziękujemy, że byliście z nami!

W bardzo gąrocęj atmosferze i temperaturze pożegnaliśmy lato w Parku Miejskim. Jak zawsze doskonale bawiliście się przy Kole Eko-Fortuny, warsztatach i aktywnościach sportowych organizowanych przez naszych partnerów. Kulminacją popołudnia było wręczenie nagród w loterii "Rozlicz PIT w Markach i odjedź Toyotą", wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy a szczególnie pani Anicie, która z imprezy odjechała nowiutką Toyotą Aygo X.

Dziękujemy, że tak licznie przyszliście na koncert Lili i Kubańczyka. Przypomnijmy, że koncert tego drugiego był wygranym projektem z zeszłorocznego Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Gratulujemy autorom (Andrzejowi Nadolskiemu, Wiktorii Urbaniak, Monice Banaszek i Kacprowi Drewa) pomysłu, okazał się bardzo trafiony! A Państwa zapraszamy do głosowania w tegorocznej edycji MBO.

Zapraszamy do pełnej galerii zdjęć na naszym profilu FB

 

Galeria

zdjecie: 131597
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry