Pilnie potrzebna krew!!!

Tomasz Paciorek

 29 sierpnia 2023    20:33

Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa ze szczególnym apelem. Mój kolega z pracy, Stefan Brejt, pilnie potrzebuje krwi.

Kiedy kilkanaście lat temu rozpocząłem pracę w jednostce administracji państwowej w Warszawie Stefan był jednym z tych, którzy pomagali mi wdrożyć się w nowe zadania. Pomagał, wyjaśniał, był cierpliwy i pomocny. Zawsze na niego mogłem liczyć.

Kilka dni temu zadzwonił do mnie i powiedział: - Tomek… pilnie potrzebuje krwi. Jak powiedział, jego życie odwróciło się o 180 stopni. Nagle i ciężko zachorował.

2 września, tj. w najbliższą sobotę do Marek przyjedzie Krwiobus - mobilny punkt poboru krwi. Przed Mareckim Centrum Edukacyjno- Rekreacyjnym w godzinach od 9 do 13 będzie można oddać krew.

Jeśli macie Państwo taką możliwość bardzo serdecznie proszę o oddanie krwi ze wskazaniem dla Stefana Brejta, który leczy się w Wojskowym Instytucie Medycznym w Klinice Chorób Wewnętrznych i Hematologii przy ul. Szaserów 128 w Warszawie.

Będę szczerze wdzięczny za Państwa dar.

Wojskowy Instytut Medyczny, Klinika Chorób Wewnętrznych i Hematologii przy ul. Szaserów 128. Krew dla Stefana Brejta

Galeria

zdjecie: 131601
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry