Lejdi CAF. Zapraszamy na inspirujące zajęcia dla kobiet

Monika Banaszek CAF3

 30 sierpnia 2023    11:31

Silne, niezależne, świadome swojej siły, ale również słabości - takie są cechy kobiet XXI wieku. Dom, praca, praca, dom. Ale czy mają czas dla siebie? Niektórzy twierdzą, że czas wolny staje się dobrem luksusowym. Znalezienie złotego środku między życiem zawodowym i prywatnym staje się nie lada wyzwaniem.

Z myślą o kobietach Centrum Aktywności Fabryczna 3 wychodzi z propozycją bezpłatnych zajęć rekreacyjnych dla Pań zatytułowanych „Lejdi CAF”. Oferta jest dość szeroka i różnorodna. To tu kobiety będą mogły poznać różne techniki rękodzieła, malarstwa metodą pourlingu, uczestniczyć w warsztatach szycia czy też spotkać się z kosmetologiem, psychologiem. Idąc z duchem czasu  porozmawiamy o życiu w stylu lesswaste i zdrowym odżywianiu.
 

- Niech te zajęcia będą dla Was, Panie, inspirujące. Niech będą też dla Was czasem niezbędnego relaksu. Zachęcam do zapisów. Jestem pewien, że będzie to dobrze spędzony czas – mówi Jacek Orych, burmistrz Marek. 


Nasza oferta:

Warsztaty szycia - pod okiem instruktorki poznacie techniki wykroju i szycia. Dla każdego uczestnika zapewniamy niezbędne materiały oraz wykroje. Organizatorem jest CAF3.

„Fabryka bibelotów” – warsztaty kreatywne rozwijające zdolności manualne i wyobraźnię, na których powstają małe dzieła sztuki jak: niebanalne pudełka dekoracyjne, ozdobne doniczki, ramki, słoiki, elementy dekoracji domu lub upominki. Organizatorem jest CAF3.

Warsztaty malarskie - zajęcia techniki pourling, czyli malowanie akrylami, poprzez rozlewanie farb na blejtramie. Innowacyjna technika, która daje przepiękne i oryginalne efekty. Organizatorem jest CAF3.

Warsztaty Eco_nomiczne – dowiecie się o sposobach i pomysłach na tanie życie w stylu lesswaste, czyli jak nie produkować szkodliwych dla środowiska rzeczy. Będzie też o świadomym podejściu do tego, co kupujemy, i jak można dbać o siebie oraz dom. Nauczymy Was jak czytać etykiety i podpowiemy, jak zdrowiej się odżywiać. Zajęcia będą  organizowane przez Panią Kingę, mieszkankę Marek.

„Jesteś piękna, jesteś ważna” – spotkania z kosmetologiem, psychologiem, trenerem fitness oraz warsztaty rękodzieła. Na spotkaniach poznacie metody na relaks i tajniki zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia. Zajęcia organizowane przez Panią Anię, mieszkankę Marek.

Wietrzenie szaf - spotkania w ostatnie poniedziałki miesiąca, na których każdy znajdzie coś dla siebie. Wymieniamy rzeczy, które nie są już potrzebne w Waszym domu. Jest to okazja, aby dać im drugie życie, być bardziej EKO czy też zrobić miejsce na nowe ubrania. Organizatorką spotkań jest Pani Marta, mieszkanka Marek.

Harmonogram zajęć we wrześniu:

  • Warsztaty szycia – 26 września (wtorek), godz. 17:30
  • „Fabryka bibelotów” – 19 września (wtorek), godz. 18:00
  • Warsztaty malarskie – 12 września (wtorek), godz. 18:00
  • Warsztaty Eco_nomiczne – 13 i 27 września (środa), godz. 18:00
  • „Jesteś piękna, jesteś ważna” – 6 i 20 września (środa), godz. 18:00
  • Wietrzenie szaf – 25 września, (poniedziałek), godz. 17:30
     

Zapisy na zajęcia organizowane przez CAF3: „Warsztaty szycia”, „Fabryka bibelotów” i „”Warsztaty malarskie” prowadzone są przy ul. Fabrycznej 3 i telefonicznie pod nr telefonu 22 129 11 83.

Zapisy na zajęcia organizowane przez mieszkanki Marek: „Warsztaty Eco_nomiczne”, „Jesteś piękna, jesteś ważna” i „Wietrzenie szaf” prowadzone są w komentarzach pod postami o zajęciach na fb CAF3.

Zajęcia będą cykliczne do końca roku. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zapisy prowadzone będą co miesiąc. Prosimy o zgłaszanie nieobecności wcześniej, aby inne osoby mogły skorzystać z listy rezerwowej.

Galeria

zdjecie: 131603
zdjecie

Monika Banaszek

Monika Banaszek, CAF3

Kobieta z pomysłami na aktywne spędzanie czasu wolnego. Lubi podróże, fotografię, wspinaczkę wysokogórską, wycieczki rowerowe. Od ponad 20 lat mieszkanka Strugi. Od 2019 roku działa w Centrum Aktywności Fabryczna 3.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry