5 września 2023    22:42

Szanowni Państwo,

w dniu 24.09.2023 r. o godz. 15:00 w kościele Parafii Najświętszej Maryi Matki Kościoła przy ul. Ząbkowskiej w Markach odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej Ks. Bolesława Stefańskiego ps. „Przybylski” – kapelana mareckiego oddziału Narodowego Zjednoczenia Wojskowego.

Zaplanowane wydarzenie będzie miało bardzo podniosły charakter. Niestety, Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga (główny organizator odsłonięcia tablicy) nie jest w stanie udźwignąć wszystkich kosztów z tym związanych, a mianowicie: druk ulotek, folderów, banerów, tablicy upamiętniającej, poczęstunku dla zaproszonych gości.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z apelem o wsparcie finansowe. Liczy się każda złotówka.

Poniżej podajemy nr rachunku bankowego, na który można będzie wpłacać darowiznę na ww cel.

92 1240 1082 1111 0010 6290 6426

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie, jednocześnie zachęcamy do obejrzenia materiału wideo w tej sprawie. Poniżej ramowy program uroczystości

Załączniki:

1.jpg

Galeria

zdjecie: 131613
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry