Szczepienia przeciwko grypie dla seniorów

Emilia Wrzosek UMMarki

 8 września 2023    10:49

Już od 11 września będzie można się zapisać się na szczepienie, zapraszamy!

Profilaktyka i szczepienia skutecznie chronią przed grypą, szczególnie osoby starsze dlatego w ramach polityki zdrowotnej miasta Marki zapraszamy seniorów powyżej 65 roku życia na bezpłatne szczepienia. Z akcji mogą korzystać osoby mieszkające na terenie naszego miasta,  które zgłoszą chęć uczestnictwa w programie.

Szczepienia będą odbywały się w przychodni Esculap przy ul. Fabrycznej 1 i przychodni Kardio-med przy ul.Sportowej 3. W naszej strefie klimatycznej najlepiej szczepić się jesienią, aby zdążyć przed szczytem zachorowań na grypę. Dlatego w tym okresie będzie realizowany marecki projekt - oczywiście do wykorzystania limitu zakontraktowanych świadczeń. Szczepienie i badanie zostanie poprzedzone wykładem o profilaktyce przeciw grypie. Zapisy rozpoczynają się od 11 września br. a szczepienia ruszą w połowie miesiąca.

W przychodni Esculap można zapisać się:

  • osobiście w rejestracji przychodni
  • telefonicznie pod numerem telefonu: 22 761 90 35

W przychodni Kardio-med:

  • telefonicznie pod numerem telefonu: 22 781 16 03

Terminy szczepień ustalane będą indywidualnie z pacjentami.

 

 

Galeria

zdjecie: 131615
zdjecie

Emilia Wrzosek

Emilia Wrzosek
UM Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry