Marki i jego mieszkańcy na starej fotografii

START:    15 września 2023    18:00 CAF3, ul. Fabryczna 3, Marki

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 14 września 2023    03:46

Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga we współpracy z Centrum Aktywności Fabryczna 3 zaprasza na prelekcję połączoną z prezentacja multimedialną starych, archiwalnych, zbytkowych zdjęć ukazujących naszą miejscowość i jej mieszkańców na przestrzeni blisko 150 lat.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek (15 września) o godz. 18.00. Prelekcja inauguruje co miesięczne spotkania w ramach, których działacze i sympatycy Stowarzyszenia Marki–Pustelnik–Struga przeprowadzają odczyty, prelekcje, wykłady zwiazane z dziejami, historią Marek.

Najbliższe spotkanie poprowadzi Zbigniew Paciorek, prezes Stowarzyszenia Marki–Pustelnik–Struga. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny

Załączniki:

archiw.jpg

Galeria

zdjecie: 131622
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry