Dzielimy się dobrą nowiną!

Małgorzata Rowicka

 28 września 2023    11:27

Biblioteka Publiczna Miasta Marki otrzymała dofinansowanie, które zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025”. W tym roku dotacja w wysokości 16.725,00 zł. pozwoliła na poszerzenie zbiorów w mareckich placówkach biblioteki o ponad. 600 woluminów. Wszystkie nowe pozycje są już dostępne dla naszych Czytelników (także w katalogu on- line na stronie http://katalog.marki.e-bp.eu/ini.php?katalog=1)

Wszystkie książki zakupione z w/w środków oznaczone są stemplem informującym o źródle dofinansowania. Zakup nowości wydawniczych został dokonany na podstawie umowy Biblioteki Narodowej w Warszawie z Biblioteką Publiczną Miasta Marki, która dotyczy dofinansowania zadania w ramach „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formach e – booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0”

 #NarodowyProgramRozwojuCzytelnictwa2.0 #MisnisterstwoKulturyiDziedzictwaNarodowego #BibliotekaNarodowa

Galeria

zdjecie: 131639
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry