Spotkanie z radnymi miasta Marki. Zapraszamy!

START:    7 października 2023    07:00 Targowisko przy ul. Paderewskiego w Markach

Tomasz Paciorek RadaMiastaMarki WspólnotaSamorządowa

 5 października 2023    09:57

Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z radnymi miasta Marki: Tomaszem Paciorkiem, Mikołajem Szczepanowskim, Jackim Domaszczyńskim oraz Michałem Piwko. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, tj. 7.10.2023 r. na bazarze przy ul. Paderewskiego w Markach w godz. od 7:00 do 11:00.

Będzie to okazja na spotkanie z przedstawicielami lokalnego samorządu oraz do wymiany zdań na temat funkcjonowania naszego miasta. Będzie to również bezpośrednia szansa na spotkanie się z Mikołajem Szczepanowskim, kandydatem do Sejmu RP z listy Bezpartyjnych Samorządowców.

Zapraszamy serdecznie. Szczegóły w materiale wideo.

Galeria

zdjecie: 131644
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry