8 października 2023    21:20

Zaprezentuj swoje umiejętności i osiągnięcia!

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza do udziału w  Festiwalu ARTYSTYCZNE MARKI. Przewidujemy następujące  konkursowe formy prezentacji:

wokalne (piosenka autorska, aktorska, poezja śpiewana itp.)

teatr (spektakle kameralne)

taniec  (dowolna technika)

plastyka (techniki płaskie, w tym: malarstwo, grafika, batik itp.)

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Na laureatów czekają nagrody. Koncert Finałowy odbędzie się  25 listopada w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 października poprzez formularz rejestracyjny na stronie www.mokmarki.pl, osobiście lub listownie na adres: Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki.

Przegląd realizujemy we współpracy z Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym.

Projekt jest objęty patronatem honorowym Burmistrza Miasta Marki.

 

 

Galeria

zdjecie: 131647
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry