PRZYPADKI WARSZAWSKIEGO AMANTA - monodram

START:    22 października 2023    17:00 Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego, ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki

Antonina Van Dessel MOK

 8 października 2023    21:32

Zapraszamy na spektakl warszawskiego Teatru XL im. Artystów Zaangażowanych, który wyprzedza trendy i łamie schematy. Teatr XL preferuje komediowy repertuar, który odnosi się do ważnych kwestii współczesnych. Sztuka ma dostarczać rozrywki, ale musi mówić też o rzeczach ważnych i prowokować do rozmów.

PRZYPADKI WARSZAWSKIEGO AMANTA to monodram inspirowany twórczością Charlesa Bukowskiego, rysunkami Lengrena i współczesnym życiem w Warszawie.One-man-show z całą galerią postaci, muzyką na żywo i topowymi miejscami na mapie stolicy. Nie zabraknie kobiecej charyzmy, śmiechu, łez… Spektakl przepełniony humorem i skłaniający do refleksji.

reżyseria: DIANA KARAMON, choreografia: LILLET LAMOUR

występują: GRZEGORZ JAREK

Znakomita gra aktorska Grzegorza Jarka i wspaniały debiut Diany Karamon jako reżyserki.

To po prostu trzeba zobaczyć!

bilety 10 zł dostępne w sekretariacie MOK, Fabryczna 2 oraz na stronie www.mokmarki.pl

 

 

Załączniki:

dwd.jpg

Galeria

zdjecie: 131650
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry