Lustro drogowe poprawi bezpieczeństwo na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego/Rodziewiczówny.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 10 października 2023    14:13

Zgodnie z otrzymaną odpowiedzią (zdjęcie poniżej) na wspomnianym skrzyżowaniu zostaną zamontowane dwa lustra drogowe, o które występowałem w imieniu Mieszkańców naszego miasta (https://wp.me/p1j3Kk-3LS). Z góry dziękuję Burmistrzowi za pozytywne ustosunkowanie się do mojej prośby/wniosku.

Kilka tygodni temu wnioskowałem do UM Marki (https://wp.me/p1j3Kk-3LS), o montaż luster w tej konkretnej lokalizacji. Powody były dwa – pierwszy to duży ruch pojazdów na tym skrzyżowaniu w dni handlowe mareckiego bazarku, drugi to zastawione pojazdami pobocza każdej z ww. ulic, co wpływa na widoczność na tym skrzyżowaniu. Montaż luster nie jest jakimś rewolucyjnym rozwiązaniem, ale robiąc w sobotę zakupy na bazarku usłyszałem od Mieszkańców, że to dobry pomysł, a to dla mnie najważniejszy wyznacznik.

Galeria

zdjecie: 131654
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry