Kontynuując temat miejsc parkingowych oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym w okolicy mareckiego bazarku.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 10 października 2023    14:22

Kontynuując temat miejsc parkingowych oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym w okolicy mareckiego bazarku. Dwukrotnie występowałem w imieniu Mieszkańców w sprawie miejsc parkingowych wzdłuż ul. Jasnej, w tym w kwestii zagospodarowania działki (róg ul. Jasnej i Słowackiego) – działka służąca swego czasu na miejską toaletę (https://wp.me/p1j3Kk-3L8).

I tak:

– wzdłuż ul. Jasnej po stronie osiedla kamienic zostanie wytyczonych 26 miejsc parkingowych, w ramach rewitalizacji otoczenia wspomnianego osiedla. Nie znamy jednak daty realizacji tego przedsięwzięcia.

– działka na rogu ul. Jasnej i Słowackiego nie jest przeznaczona na działania parkingowe i nie jest znane jej przyszłe przeznaczenie. Na dziś służy do celów zbiórki odpadów komunalnych.

Galeria

zdjecie: 131655
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry