Uroczyste podsumowanie MBO 2023

Ada Gajek UMMarki

 19 października 2023    09:30

Dziękujemy za aktywny udział mieszkańców

W tym roku zrealizowaliśmy ósmą edycję Mareckiego Budżetu Obywatelskiego (MBO).  W tegorocznej edycji można było wybierać spośród 12 projektów – 10 w kategorii twardej i 2 w kategorii miękkiej. W sumie wpłynęło 19 projektów.

Nie wszystkie projekty przeszły pozytywnie weryfikację formalną lub merytoryczną.  Cieszy jednak fakt tak dużej obywatelskiej aktywności mieszkańców miasta, pokazany zwłaszcza w głosowaniu – podsumowuje burmistrz Jacek Orych.

17 października w CAF3 w godzinach popołudniowych odbyło się krótkie podsumowanie tegorocznej edycji, zaś autorzy zwycięskich projektów otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. 

Podziękowania popłynęły także w stronę członków Zespołu ds. Mareckiego Budżetu Obywatelskiego.

Wszystkim składającym projekty dziękujemy, gratulujemy wygranym. Dziękujemy członkom Zespołu ds. MBO, ale przede wszystkim mieszkańcom za udział w głosowaniu.

Już dziś zapraszamy do kolejnej edycji w roku 2024.

Galeria

zdjecie: 131663
fot. 1
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry