Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 634 - podpisanie umowy.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 19 października 2023    13:39

Ważny dzień dla infrastruktury drogowej na terenie naszego powiatu, czyli podpisanie umowy na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 634. Realizacja pierwszego odcinka potrwa 36 miesięcy, a wartość tego przedsięwzięcia to blisko 142 mln zł. Pierwszy odcinek to nieco ponad 5 km. Wkrótce zostanie rozstrzygnięty przetarg na II etap rozbudowy na odcinku 4,5 km i szacowanej wartości 76 mln zł. Jako radny powiatu wołomińskiego często poruszam się DW634, więc doskonale wiem jak bardzo potrzebna jest to inwestycja. Podziękowania dla Wszystkich zaangażowanych w proces realizacji tej inwestycji na czele z władzami Mazowsza, Wołomina i Kobyłki. Dziękuję również dyrekcji Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie

Miłe słowa radnej sejmiku i przewodniczącej komisji infrastruktury Anna Katarzyna Brzezińska-Radna Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz dyrektora Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Grzegorz Obłękowski są dla mnie energią do dalszych działań na rzecz Mieszkańców naszej lokalnej społeczności.

https://fb.watch/nzJFtHDbPD/ – MATERIAŁ VIDEO

Galeria

zdjecie: 131665
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry