W Markach zostaną zamontowane wyświetlacze prędkości

Tomasz Paciorek

 28 października 2023    11:14

EDIT: Przetarg został unieważniony

http://file:///C:/Users/tpaciorek/Downloads/Uniewa%C5%BCnienie_271.54.2023.pdf

Na 8 newralgicznych odcinkach dróg będących w zarządzie miasta Marki zostanie zamontowanych 8 wyświetlaczy prędkości. Wyświetlacze zostaną ulokowane w pobliżu 5 obiektów użyteczności publicznej w następujących lokalizacjach:

1. ul. Okólna rejon mostu na rzece Długiej – 1 szt.

2. ul. Okólna rejon Szkoły Podstawowej nr 1 szt.

3. ul. Okólna róg ul. Promiennej – 1 szt.

4. ul. Okólna rejon sklepu Żabka – 1 szt.

5. ul. Stawowa rejon Orlika - 1 szt.

6. ul. Stawowa róg ul. Sowińskiego w kierunku ul. Głównej – 1 szt.

7. ul. Wspólna rejon Marcovii – 1 szt.

8. ul. Grunwaldzka rejon Pumptrack’u – 1 szt.

Całkowity koszt montażu wyświetlaczy wyniesie 503 758,80 zł - z czego ze środków zewnętrznych Gmina pozyskała 258 391,50 zł. Różnica, tj. 245 367,30 zł zostanie pokryta z pieniędzy pochodzących z budżetu miasta.

Przetarg wygrała firma TIOMAN GROUP z Łysomic. Wyświetlacze zostaną zamontowane najpóźniej do 15.12.2023 r. Urządzenia objęte będą 60 miesięczną gwarancją.

Źródło. UM. Foto: Internet.

Załączniki:

wyswietlacz.jpg

Galeria

zdjecie: 131682
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry