Temat przebudowy skrzyżowania Piłsudskiego/Fabryczna staje się już nieco męczący.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 8 listopada 2023    12:56

Gdybym to ja był w pełni decyzyjną osobę w tej kwestii po stronie Powiatu, to wspomniane skrzyżowanie byłoby już przebudowane, a tak czekamy kolejne miesiące. Tym razem w otrzymanej na naszą interpelację odpowiedzi czytamy, że starostwo przebuduje wspomniane skrzyżowanie, ale po wykonaniu dokumentacji projektowej przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, dalej Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Rozmawiałem na poziomie Mazowsza i jest to do zrobienia, więc może tym razem Starosta zamieni deklaracje w czyny i wspomniane skrzyżowanie zostanie przebudowane. Wspólnie z radną Ewa Rosa złożyliśmy wniosek do budżetu Powiatu o zabezpieczenie środków finansowych na przebudowę oraz remont chodnika ul. Fabrycznej na odcinku od Piłsudskiego do ul. Malinowej. Jak widać musimy pilnować tego tematu na każdym kroku, aby został wreszcie zrealizowany.

LINK DO VIDEO – https://fb.watch/obaqUaU4Bs/

Galeria

zdjecie: 131692
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry