Filia Poradni Psychologiczno - Pedagogiczna w Markach.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 8 listopada 2023    12:59

W tym miesiącu na sesji Rady Powiatu Wołomińskiego stosowną uchwałą powołamy do życia ww. placówkę – niewątpliwie potrzebną i wyczekiwaną przez Mieszkańców. Jeszcze w tym roku Powiat zakupi potrzebny sprzęt i wyposażenie, natomiast start poradni ma nastąpić w lutym 2024 r.

Oczywiście niezbędnym warunkiem jest zakończenie przebudowy budynku znalezionego na rynku przez marecki samorząd (prywatna nieruchomość). Zgodnie z planami ma to nastąpić do końca tego roku i z zapewnień właściciela, które usłyszałem podczas wizyty na budowie, nic nie wskazuje, żeby wspomniany termin nie został dotrzymany.

W związku z powyższym wspólnie z radną Ewą Rosą zwróciliśmy się do Burmistrza naszego miasta z prośbą, o podjęcie działań mających na celu poprawę infrastruktury drogowej w lokalizacji przyszłej filii poradni (ul. Zajączka). Chodzi głównie o brak chodnika. Funkcjonowanie poradni zwiększy ruch na ulicy, zarówno ten pojazdów, jak i osób pieszych. Wydaje się, że to jest ten czas, aby pomyśleć o bezpieczeństwie w tej lokalizacji lub przynajmniej mieć plan działań.

LINK DO VIDEO – https://fb.watch/obaS9yzv8A/

Galeria

zdjecie: 131694
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry