Teatrzyki dla dzieci - Kulturka w Strudze

START:    19 listopada 2023    13:00 Zespół Szkół Nr 2 w Markach

Katarzyna Pisarska UMMarki ZS2

 14 listopada 2023    09:31

Spektakl pt. "Tirti Tist w Przestrzeni"

W niedzielę 19 listopada o godzinie 13:00 odbędzie się kolejne przedstawienie dla dzieci od 3 roku życia pt.: "Tirti Tist w Przestrzeni".

Takiego kosmosu jeszcze nie było! Wciągająca muzyczna historia o przygodach świecącego ufoludka Tirti Tista, który przemierza nieskończoną przestrzeń kosmiczną w poszukiwaniu nowego domu. Razem z siostrami Wandą i Zośką, które były świadkami rozbicia się statku kosmicznego na Ziemi, weźmiemy udział w lekcji, podczas której Tirti Tist wytłumaczy między innymi dlaczego Księżyc świeci. Porywająca oprawa muzyczna, zmieniająca się scenografia, śpiew, taniec, oryginalnie zaprojektowane kostiumy, w tym świecący kostium Tirti Tista sprawią, że dzieci z ogromnym entuzjazmem zaangażują się w kosmiczną przygodę.


Spektakle odbywają się cyklicznie w Zespole Szkół Nr 2 w Markach przy ulicy Wczasowej 5.
Liczba miejsc ograniczona (100 osób).
Zapraszamy.

Galeria

zdjecie: 131702
zdjecie

Katarzyna Pisarska

Naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry