Przygotowania do Świąt w CIS i CRO

Emilia Kaczmarczyk OtwarteSerce

 19 listopada 2023    08:58

Już w grudniu ruszają kieramsze Świąteczne. Na stoisku CIS będziemy prezentować szeroką gamę produktów idealnych na upominki. Dopracowane w najmniejszych szczegółach, kolorowe i przygotowane z największą starannością. Wszystko to sprawia, że są one wyjątkowe i niepowtarzalne. Czy może być lepszy pomysł na prezent?

Już niebawem podamy terminy i miejsca kiermaszy, tym czasem zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego ul. Spokojna 9 Marki, pn-pt w godzinach 11-19.

Galeria

zdjecie: 131705
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
zdjecie

Emilia Kaczmarczyk

Jest społecznikiem, instruktorem warsztataów twórczych oraz instruktorem Nordic Walking. Współpracuje z Fundacją Otwarte Serce oraz Centrum Integracji Społecznej gdzie wspiera zespół technicznie, opiekując się sferą social media i stroną www

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry