Premiera filmu pt. "Sumienie Hioba. Rzecz o ks. Bolesławie Stefańskim"

START:    22 listopada 2023    17:00 ul.  Marszałkowska 21/25, Warszawa

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 20 listopada 2023    22:30

W środę 22 listopada 2023 r. o godz. 17.00 w Centralnym Przystanku Historia IPN przy ul.  Marszałkowskiej 21/25 w Warszawie odbędzie się premiera filmu dokumentalnego „Sumienie Hioba. Rzecz o ks. Bolesławie Stefańskim” według scenariusza Tomasza Plaskoty i w reżyserii Piotra Zarębskiego.

Po projekcji przewidziana jest dyskusja z udziałem twórców filmu i historyka dr. Tomasza Łabuszewskiego, dyrektora Oddziału IPN w Warszawie. Rozmowę poprowadzi redaktor Rafał Dudkiewicz.

Wstęp wolny.

Zapraszamy!

24.09.2023 r., z inicjatywy Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga, w Markach została odsłonięta pierwsza w Polsce tablica pamiątkowa ku czci ks. Bolesława Stefańskiego. Kliknij Tutaj

Galeria

zdjecie: 131709
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry