Gorąco zachęcam do głosowania.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 21 listopada 2023    16:02

Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie „Podstawowa Szkoła Roku 2024” inicjatywa, mająca na celu wyróżnienie najwybitniejszych placówek edukacyjnych w kraju, powiatach oraz województwach. Wybór zwycięskiej szkoły odbywa się na podstawie głosowania, w którym biorą udział uczniowie, nauczyciele oraz rodzice.

Do udziału w plebiscycie zgłoszono 13 002 szkoły z całego kraju, w tym 26 placówek z powiatu wołomińskiego. Spośród szkół z naszego powiatu prowadzi Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach, a na trzeciej pozycji znajduje się Szkoła Podstawowa nr 2 w Markach

Marecka JEDYNKA jest również na czele szkół z Mazowsza oraz na 10 miejscu w kraju.

Głosowanie potrwa do 10 stycznia 2024 r.

Pod poniższym linkiem znajdziecie wybraną szkołę:

https://waszaedukacja.pl/…/szkol…/mazowieckie/wolominski

W plebiscycie biorą udział również pozostałe mareckie szkoły podstawowe, dlatego zachęcam do wspierania każdej z naszych placówek.

Galeria

zdjecie: 131714
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry