Ulica Modrzewiowa - zły stan nawierzchni.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 21 listopada 2023    16:03

W imieniu Mieszkańców naszego miasta, a konkretnie ul. Modrzewiowej zwróciłem się dziś do stosownego wydziału UM w sprawie poprawy nawierzchni wspomnianej ulicy. Takich ulic w naszym mieście jest zdecydowanie więcej,.ale w tej konkretnej zgłosili się do mnie Mieszkańcy z prośbą o wsparcie. Podobne prośby spływają w sprawie ul. Granicznej, czyli jak widać ulic, które mają być wykonane w ramach tzw. „czteropaku” w PPP (Karłowicza-Modrzewiowa-Sobieskiego, Lisa-Kuli, Graniczna, Mickiewicza). Wyprzedzając pytania – nie dysponuję wiedzą, kiedy ta inwestycja zostanie zrealizowana. Na dziś w odpowiedziach, które otrzymuję w tej sprawie z UM czytamy, że termin realizacji jest ciężki do wskazania.

Galeria

zdjecie: 131715
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry