Czwarte urodziny MCER

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 23 listopada 2023    18:26

Zapraszamy do odwiedzin i spędzenia tego czasu przy Wspólnej 40-42

Już w ten weekend, Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne świętować będzie  4. urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy:

Koncert galowy „Przegląd Artystyczne Marki” - sobota, 25 listopada, godz. 17:00

To już coroczna tradycja, gdzie swój talent zaprezentują najzdolniejsi lokalni artyści, tancerze, muzycy i aktorzy. Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny, ale obowiązuje wejściówka, którą można odebrać w kasach MOK i MCER.

Koncert zespołu Jary Oddział Zamknięty - niedziela, 26 listopada, godz. 19:00

Tego wydarzenia nie można przegapić! Kultowy zespół-legenda i wykonawca takich przebojów jak „Party”, „Obudź się”, „Ich marzenia”, „Ten wasz świat”, wystąpi na naszej scenie. Bilety są jeszcze dostępne w kasach MCER i na www.bilety24.pl

Przypominamy, że na  Facebooku MCER trwa konkurs, w którym do wygrania są dwie bezpłatne wejściówki i plakat z autografami artystów! Szczegóły i regulamin TUTAJ

Oprócz tych dwóch wydarzeń artystycznych, w weekend urodzinowy w MCER zaplanowaliśmy również:

VII Mikołajkowy Turniej Halowy EKODOM CUP  (25-26 listopada, w godz. 8:00-19:00) pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki.

Turniej futsalowy, podczas którego uczestnicy będą mogli zdobyć nie tylko puchary i medale, ale również nagrodę główną w wysokości 1.500 zł! Zapraszamy do kibicowania. Grupy zostały już rozlosowane!

Akcja Krwiodawstwa  (parking MCER) (25 listopada, 9:00-13:00)

Przyjdź i oddaj krew, by pomóc innym! Więcej na ten temat TUTAJ

Tor Wibit na basenie  (26 listopada, 10:00-13:00 i 16:00-20:00)

Wasza ulubiona atrakcja wodna na naszej pływalni zapewni rozrywkę i dobrą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym! Tor będzie dostępny dla wszystkich w cenie biletu na pływalnię z wyłączeniem godzin 13:00-16:00 z uwagi na trwający w tym czasie festiwal pływania dzieci i młodzieży.

Będziecie z nami! Zapraszamy!

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce – zarówno pod względem funkcjonalności jak i zastosowanych rozwiązań. Pełni funkcję edukacyjną (siedziba szkoły podstawowej nr 4), kulturalną (Scena MCER) i sportową (m.in. basen, hala sportowa, boiska). MCER jest również zero-energetycznym” budynkiem użyteczności publicznej. Jest m.in. producentem energii elektrycznej. Budowa MCER rozpoczęła się w marcu 2018 roku. Po zaledwie roku i 7 miesiącach rozbrzmiał w szkole pierwszy dzwonek, a 3 miesiące później otworzyliśmy podwoje budynku rekreacyjnego.

Galeria

zdjecie: 131720
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry