Wymień baterie na choinkę!

Ada Gajek UMMarki

 5 grudnia 2023    13:17

W zamian za baterie i akumulatory otrzymasz drzewko świąteczne.

Zapraszamy mieszkańców Marek w dniu 10 grudnia 2023 roku w godzinach 13:00-17:00 na parking przy Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym przy ul. Wspólnej 40/42, gdzie podczas Mareckiego Jarmarku Świątecznego, w zamian za przyniesione baterie i akumulatorki będziemy rozdawać drzewka świąteczne (świerki).

"Wymień baterie na choinkę" to akcja edukacyjna mająca na celu uświadamianie mieszkańców w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami komunalnymi (bateriami i akumulatorami).

Uprawnionymi do otrzymania drzewka są mieszkańcy Gminy Miasto Marki, którzy w trakcie akcji na miejsce zbiórki (stoisko Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miasta Marki) dostarczą baterie i/lub akumulatory.

Jeden uprawniony otrzyma 1 drzewko za 50 szt. dostarczonych baterii i/lub akumulatorków.

Wydawanie drzewek odbywać się będzie wyłącznie 10 grudnia 2023 roku od godziny 13:00 do czasu wyczerpania drzewek, lecz nie dłużej niż do godziny 17:00.

Galeria

zdjecie: 131758
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry