Dzieje odlewni dzwonów w Markach-Pustelniku. Prelekcja historyczna. Zapraszamy!

START:    15 grudnia 2023    18:00 Centrum Aktywności Fabryczna 3, Marki

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS CAF3

 8 grudnia 2023    08:54

 

Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga zaprasza - w ramach comiesięcznych mareckich spotkań z historią - na multimedialną prelekcję na temat dziejów odlewni dzwonów w Markach-Pustelniku.

Ludwisarnia działała przy ul. Lipowej na początku XX w. Prelekcja odbędzie się w dniu 15 grudnia 2023 r. w Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach o godz. 18.00. Tym razem poprowadzona będzie przez Tomasza Paciorka - radnego Miasta Marki i pasjonata lokalnej historii.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do gościnnego Centrum Aktywności Fabryczna 3. Dla pierwszych słuchaczy niespodzianka :o)

Galeria

zdjecie: 131761
fot. 1
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 9
fot. 11
fot. 12
fot. 14
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry