Międzykulturowy Jarmark Świąteczny za nami

Katarzyna Pisarska UMMarki

 13 grudnia 2023    09:10

Dziękujemy za udział i zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z imprezy

Mieszkańcy jak co roku nie zawiedli i licznie przybyli na jarmark. Już drugi rok z rzędu impreza odbywała się w gościnnych progach Mareckiego Centrum Rekreacyjno – Edukacyjnego.

Jarmark odwiedził św. Mikołaj, który częstował słodkościami i zapraszał do swojego miasteczka. Najmłodsi mieszkańcy licznie uczestniczyli w warsztatach, gdzie można było własnoręcznie wykonać świąteczne prezenty. Ogromnym powodzeniem cieszył się symulator sań św. Mikołaja i jak co roku aromatyczna, zimowa herbata serwowana przez Urząd Miasta Marki.  Na stoiskach gdzie znalazły się prezenty, wyroby rękodzielnicze, ozdoby choinkowe i łakocie, wielu markowian zrobiło świąteczne zakupy. Bardzo udana jak co roku okazała się akcja "Zamień baterie na choinkę" i świąteczne drzewka trafiły do mareckich domów.

Na scenie koncerty kolęd zaprezentowały mareckie szkoły i przedszkola oraz seniorzy z grupy "Popołudniowe Trio". Świąteczny repertuar usłyszeliśmy też w wykonaniu mareckich samorządowców i Markowych Biegaczy. Imprezę zwieńczył występ zespołu Gospel Joy, który rozgrzał atmosferę i wykonał w sposób perfekcyjny kolędy i pastorałki tradycyjne ale także te znane z list przebojów.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję jarmarku i dziękujemy, że z nami byliście! Na profilu FB miasta, znajdziecie pełną galerię zdjęć z imprezy.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji na FB

Galeria

zdjecie: 131763
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

Katarzyna Pisarska

Naczelnik Wydziału Promocji, Zdrowia i Sportu Urzędu Miasta Marki

www.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry