Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy Stow. Marki-Pustelnik-Struga

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 21 grudnia 2023    10:18

Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki, śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki. Świętą noc złocista gwiazda opromienia. Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia. Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym. Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym. 

Na Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy 2024 Rok Zarząd, Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga życzą wszystkim Mieszkańcom Marek wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim zdrowia, spełnienia marzeń, opieki Bożej, radości i miłości. Wszystkiego dobrego. Wesołych Świąt!

Załączniki:

kartka.jpg

Galeria

zdjecie: 131769
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry