Stand-up Wojciecha Cejrowskiego - Wolna Amerykanka

START:    4 kwietnia 2024    18:00

Paulina Rogowska MCER

 9 stycznia 2024    13:10

Mamy przyjemność zaprosić na niepowtarzalne show Wojciecha Cejrowskiego pod tytułem „Wolna Amerykanka”. W swoich podróżniczych stand-upach Pan Wojciech Cejrowski z humorem pokazuje, jak ludzie w różnych zakątkach świata żyją w zupełnie inny sposób niż my, ciesząc się przy tym pełnią szczęścia. „Wolna Amerykanka” to opowieść o prostym, szczęśliwym życiu – być może będzie to inspiracja, aby wprowadzić odrobinę tej beztroski? W programie „Wolna Amerykanka” Pan Wojciech Cejrowski, zgodnie z najlepszymi tradycjami stand-upu, stanie na scenie z samym mikrofonem, bez rekwizytów, by przez blisko dwie godziny bawić Państwa swoimi opowieściami. Nie oczekujcie więc piosenek czy tańców – tutaj króluje słowo. Oto prawdziwe, często płynące prosto z przeżyć Wojciecha Cejrowskiego słowo, które co chwilę wywoływać będzie salwę śmiechu.

Zapraszamy na wieczór pełen humoru i błyskotliwych spostrzeżeń: – stand-up „Wolna Amerykanka” w najlepszym amerykańskim stylu, – okazja do zakupu książek autorstwa Wojciecha Cejrowskiego, – czas na autografy i pamiątkowe zdjęcia z Wojciechem Cejrowskim, – oraz niezwykła dawka pozytywnej energii, która na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Do zobaczenia na spotkaniu z wolnością i dobrym humorem!

Bilety - godzina 18:00

Bilety - godzina 20:30

 

Galeria

zdjecie: 131810
zdjecie

Paulina Rogowska

Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o. o.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry