Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Markach

Ada Gajek UMMarki

 11 stycznia 2024    13:04

Ważne informacje o nowej rejonizacji

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zgodnie z Uchwałą Rady Powiatu Wołomińskiego nr LXVII-623/2023 z dnia 30 listopada 2023 r. w sprawie określenia terenu działania publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Wołomiński gmina Marki jest  włączona do rejonu działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołominie oraz zgodnie z Uchwałą Rady Powiatu Wołomińskiego nr LXVII-624/2023 w sprawie utworzenia Filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołominie z siedzibą w Markach i określenia jej zakresu działania z dnia 30 listopada 2023 r. od 1 stycznia 2024 r. utworzona zostaje Filia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołominie z siedzibą w Markach.

W związku z przytoczonymi powyżej uchwałami w celu zapisania dzieci i młodzieży uczęszczających do przedszkoli i szkół na terenie gminy Marki od 1 stycznia 2024 r. należy zgłaszać się do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołominie.

Jednocześnie informujemy, że dzieci i młodzież zgłoszona do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zielonce do dnia 31.12.2023 r. będzie miała zakończony proces diagnostyczny i terapeutyczny w Poradni w Zielonce.

1 kwietnia planowane jest uruchomienie filii PPP przy ul. gen. Zajączka w Markach.

 

Galeria

zdjecie: 131818
fot. 1
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry