Zgłoś kandydatkę do "Kobiety z Marką 2024"

Ada Gajek UMMarki

 11 stycznia 2024    13:17

Do 12 lutego czekamy na zgłoszenia m.in. od mieszkańców i organizacji pozarządowych.

To już 9. edycja konkursu "Kobieta z Marką". Na zgłoszenia czekamy do 15:00 do poniedziałku 12 lutego 2024 r. Kandydatki mogą być zgłoszone przez grupę minimum pięciu mieszkańców, organizację pozarządową lub gminną jednostkę organizacyjną. Tegoroczny konkurs odbędzie się w pięciu kategoriach - samorząd terytorialny, przedsiębiorczość, działalność społeczna, kultura oraz sport i zdrowie. Nowością w tegorocznej edycji będzie dodatkowe wyróżnienie „Nagroda Mieszkańców”. Spośród nominowanych Pań w aplikacji mMieszkaniec markowianie będą mogli wybrać kobietę, która ich zdaniem zasłużyła na nagrodę za swoją działalność. Konsultacje z mieszkańcami odbędą się w terminie od 19 do 27 lutego 2024 r.

Kogo szukamy? Aktywnych, przedsiębiorczych i wyjątkowych kobiet, które przyczyniają się do rozwoju Marek i naszej lokalnej społeczności.

Wręczenie nagród odbędzie się 10 marca 2024 roku w Markach podczas Konwentu Kobiet SZMINKA 2024, organizowanego przez Fundację Marecki Klub Kobiet z Pasją. 

Miejsce i godzina zostaną podane wyłonionym nominowanym

Czekamy na Wasze kandydatki. Nie zwlekajcie ze zgłoszeniami, aby nie było za późno!

W załącznikach znajdziecie zarządzenie Burmistrza, regulamin konkursu oraz dokumenty niezbędne do zgłoszenia kandydatki do tytułu.

Galeria

zdjecie: 131819
fot. 1
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry