"W nadziei na przyszłość" I etap zakończony

Emilia Kaczmarczyk OtwarteSerce

 12 stycznia 2024    00:43

W grudniu zakończyliśmy realizację pierwszego etapu trzyletniego projektu „W NADZIEI NA PRZY SZŁOŚĆ”, którego celem jest wsparcie rodzin oraz rodzin zastępczych borykających się z różnymi

problemami. Do tej pory w projekcie wzięły udział 32 rodziny. W ramach projektu odbywały się konsultacje pedagogiczne, psychologiczne oraz psychiatryczne dla dzieci oraz rodziców/opiekunów. Podczas warsztatów rozwoju osobowego młodzież podnosiła swoje kompetencje osobiste oraz budowała poczucie własnej wartości. Całe rodziny miały do dyspozycji mediacje rodzinne oraz coaching.

Ponadto odbywały się integracyjne spotkania rodzinne tworzące grunt do budowy relacji i czerpania radości w byciu razem.

Niniejszy projekt cieszy się dużym zainteresowaniem rodzin, jest olbrzymim wsparciem dla dzieci i młodzieży, a także rodziców/opiekunów – całych rodzin.

W roku 2024 rozpoczynamy kolejny etap projektu i zapraszamy do kontaktu.

Zadanie publiczne dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Zrealizowano w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów

Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Województwa Mazowieckiego

Galeria

zdjecie: 131823
zdjecie

Emilia Kaczmarczyk

Jest społecznikiem, instruktorem warsztataów twórczych oraz instruktorem Nordic Walking. Współpracuje z Fundacją Otwarte Serce oraz Centrum Integracji Społecznej gdzie wspiera zespół technicznie, opiekując się sferą social media i stroną www

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry