"KOMPETENCJE I ROZWÓJ" kontynuacja projektu w 2024 roku

Emilia Kaczmarczyk OtwarteSerce

 18 stycznia 2024    09:27

W okresie 2023-2025 Fundacja realizuje program „Kompetencje i Rozwój”, dzięki któremu uczestnicy – dzieci i młodzież mogą pracować nad rozwojem swoich kompetencji osobistych i społecznych, atakże rozwojem swoich pasji i zainteresowań. Biorą udział w warsztatach muzycznych, socjoterapi, arteterapi. Programem obięci są także rodzice i opiekunowe, którzy wzmacniają swoje kompetencje opiekuńczo-wychowawcze. Mogą oni liczyć na wsparcie asystenta rodziny oraz udział w warsztatach umiejętności wychowawczych.

W grudniu zakończyliśmy pierwszy etap realizacji programu,

Zadanie publiczne dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Realizowane w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów

Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Województwa Mazowieckiego

www.otwarteserce.pl

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

Mazowsze serce Polski

Galeria

zdjecie: 131833
zdjecie

Emilia Kaczmarczyk

Jest społecznikiem, instruktorem warsztataów twórczych oraz instruktorem Nordic Walking. Współpracuje z Fundacją Otwarte Serce oraz Centrum Integracji Społecznej gdzie wspiera zespół technicznie, opiekując się sferą social media i stroną www

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry