ZAPUSTY dla seniorów w Strudze

START:    10 lutego 2024    11:00 Zespół Szkół nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia

Antonina Van Dessel MOK UMMarki

 23 stycznia 2024    15:25

W sobotę, 10 lutego o godz.11.00 zapraszamy Seniorów ze Strugi do Zespołu Szkół nr 2, ul. Wczasowa 5 na ostatkowe spotkanie integracyjne.

W programie:  koncert Adama Tkaczyka, Teresy i Ryszarda Sawickich oraz wspólne śpiewanie. Zapraszamy na słodki poczęstunek przy herbatce w przyjacielskiej atmosferze. Koniec karnawału zobowiązuje! Nie siedź w domu, czekamy na Ciebie! Wstęp na podstawie zaproszeń – odbiór w sekretariacie MOK, ul. Fabryczna 2, tel. 22 781 14 06 oraz w sekretariacie szkoły, ul. Wczasowa 5.

 

Galeria

zdjecie: 131840
zdjecie

Antonina Van Dessel

Antonina Van Dessel, współpracuje z portalem od 2020 r. i zajmuje się tematami związanymi z kulturą, a w szczególności z wydarzeniami Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry