2 vouchery na przejażdżkę motocyklową z Klubem Motocyklowym MAD MOOSE. Zapraszamy do licytacji!

START:    28 stycznia 2024    17:00

Tomasz Paciorek

 25 stycznia 2024    19:49

Bracia z klubu motocyklowego MAD MOOSE FG ŁOCHÓW oraz MAD MOOSE FG CHAPTER MARKI aktywnie uczestniczą w licznych akcjach charytatywnych wspierając najbardziej potrzebujących. Tym razem postanowili przekazać 2 vouchery na rzecz 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

28 stycznia 2024 r. jesteśmy i gramy w Markach!

Wylicytowany voucher uprawnia zwycięzcę aukcji do wzięcia udziału w wycieczce motocyklowej jako pasażer jednego z motocykli Braci Klubu. Wyprawa odbędzie się w uzgodnionym terminie do jednego z piękniejszych miejsc w Polsce.

Klub pokrywa wszelkie koszty z tym związane w tym: posiłek regeneracyjny oraz ewentualne bilety wstępu do obiektów turystycznych.

Zapraszamy do licytacji!

A tak było w zeszłym roku. Kliknij TUTAJ

Załączniki:

voucher.jpg

Galeria

zdjecie: 131846
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry