2 x po 700 zł. Za tyle wylicytowano vouchery na przejażdżkę motocyklową

Tomasz Paciorek

 29 stycznia 2024    18:43

2 x po 700 zł !!! Za tyle wylicytowano 2 vouchery na przejażdżkę motocyklową z klubem motocyklowym MAD MOOSE na 32 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Markach.

Bracia z klubu motocyklowego Mad Moose Łochów i Marki aktywnie uczestniczą w licznych akcjach charytatywnych wspierając najbardziej potrzebujących.

W zeszłym roku na przejażdżkę motocyklową wylicytowano 2 kupony po 500 zł każdy. W tym roku stawka poszła w górę i vouchery sprzedały się po 700 zł każdy!!!

Gratulujemy zwycięzcom Pani Kasi i Pani Agnieszce. Dodatkowo 2 vouchery trafiły na licytacje na allegro.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia na naszej wyprawie. Do zobaczenia!

Wylicytowany voucher uprawnia zwycięzcę aukcji do wzięcia udziału w wycieczce motocyklowej jako pasażer jednego z motocykli Braci Klubu. Wyprawa odbędzie się w uzgodnionym terminie do jednego z piękniejszych miejsc w Polsce.

Klub pokrywa wszelkie koszty z tym związane w tym: posiłek regeneracyjny oraz ewentualne bilety wstępu do obiektów turystycznych.

Galeria

zdjecie: 131848
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry