Odśnieżanie ulic w Markach.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 4 lutego 2024    01:43

W tym temacie wstąpiłem do stosownego wydziału UM Marki. Nie z pretensjami, a z pytaniami, które są wynikiem wielu zgłoszeń Mieszkańców. Częstym przykładem, który pojawia się w korespondencji z Mieszkańcami jest sąsiednia Warszawa, gdzie ulice są odnisniezane w przeciwieństwie do tych mareckich. Oczywiście przykładów zaniechań nie należy szukać jedynie na poziomie gminnych ulic. Dziś osobiście interweniowałem w sprawie ul. Fabrycznej, czy ciągu ul. Sosnowa – Kościuszki (drogi powiatowe). Jednak zdecydowana większość dróg w naszym mieście to te gminne, stąd nie dziwi fakt, że zgłoszenia i pytania dotyczą tych właśnie ulic. Śnieg zimą nikogo nie dziwi, ale może jeśli Mieszkańcy poznają zasady odśnieżania dróg w mieście, logikę którą kierują się osoby wydające w tym zakresie decyzje, to unikniemy w przyszłości zdziwienia, a hasło – pogoda zaskoczyła drogowców nie będzie wciąż aktualne, przynajmniej na naszym lokalnym podwórku.

(mail do UM pisany w pośpiechu, więc z góry przepraszam za omyłki pisarskie).

Galeria

zdjecie: 131858
fot. 1
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry