Zapraszamy do CAF3 także w soboty

Tadeusz Markiewicz UMMarki CAF3

 6 lutego 2024    12:29

Warsztaty, pokazy, prelekcje, spotkania, koncerty, wietrzenie szaf, szkoła rodzenia, klub mam, wspólne gotowanie – jest takie miejsce w Markach, które tworzą nasi mieszkańcy. Mowa oczywiście o Centrum Aktywności Fabryczna 3, które non stop tętni życiem.

Do tej pory było czynne przez pięć dni w tygodniu do godz. 20.00. Na życzenie mieszkańców otwieramy podwoje CAF3 także w soboty. Zaczynamy o godz. 8.00 i jesteśmy do Waszej dyspozycji do godz. 16.00 – informuje Monika Banaszek, Naczelnik Wydziału Aktywności Lokalnej CAF3

Kto nie ma czasu wpaść w dzień powszedni np., by wyrobić Marecką Kartę Mieszkańca (uprawnia do różnych zniżek), może to zrobić w sobotę. Zapraszamy! Kto jeszcze nie był w tym miejscu, niech wybierze się osobiście lub… na wirtualny spacer (link)

Galeria

zdjecie: 131866
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry