Zaczynamy dystrybucję decyzji podatkowych

Ada Gajek UMMarki

 15 lutego 2024    12:34

Większość decyzji podatkowych rozniosą pracownicy Urzędu Miasta.

Od najbliższego piątku (16 lutego) rozpoczynamy dostarczanie decyzji podatkowych na 2024 r. do naszych mieszkańców. Jak co roku, zajmą się tym pracownicy Urzędu Miasta Marki. Z finansowego punktu widzenia jest to znacznie tańsze rozwiązanie oraz korzystniejsze dla budżetu niż skorzystanie z pośrednictwa operatora pocztowego.

Każdy z naszych pracowników, który zapuka do Państwa drzwi, będzie wyposażony w identyfikator. Jeśli nie zastaniemy Państwa w domu, zostawimy awizo. Decyzja zostanie złożona na okres 14 dni w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Marki (Al. Piłsudskiego 95) – pokój nr 13. Po 7 dniach od pozostawienia awizo, pracownik ponownie będzie próbował doręczyć decyzję bezpośrednio do Państwa.

Tu ważna uwaga – nasi pracownicy będą dystrybuować decyzje również w godzinach popołudniowych oraz w soboty. Z góry dziękujemy za ich życzliwe przyjęcie. Decyzje podatkowe będą dystrybuowane do 6 marca. Do miejsc, do których nie dotrą nasi pracownicy, będą one dostarczone przez operatora pocztowego.

Oprócz decyzji podatkowej w pakiecie znajdziecie Państwo ulotkę, zachęcającą do wskazania adresu mareckiego w zeznaniu rocznym PIT. To bezkosztowy dla podatnika sposób na to, by część jego podatku, płaconego państwu, trafiła do miejsca, w którym faktycznie mieszka. Dzięki temu możemy finansować inwestycje, edukacje dzieci i młodzieży czy transport publiczny (m.in. pierwszą strefę biletową).

Galeria

zdjecie: 131875
fot. 1
zdjecie

Ada Gajek

Ada Gajek mieszkanka Marek od 20 lat, matka i żona, społecznik, wolontariuszka, obecnie samorządowiec a wcześniej sektor prywatny. Uwielbiam film i podróże, od dawna jestem zakochana w teatrze i dobrym kinie, pasjami czytam książki, cenię sobie sztukę kulinarną

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry