O głównej arterii naszego miasta.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 22 lutego 2024    12:18

O czym mógłbym rozmawiać z dyrektorem Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie? Oczywiście o głównej arterii naszego miasta, czyli ul. Piłsudskiego. Staramy się znaleźć rozwiązanie na możliwie szybkie zmiany w funkcjonowaniu sygnalizacji świetlnej w ciągu wspomnianej ulicy. Decyzja o działaniach w tym zakresie już zapadła, chodzi o czas. W kwestii przebudowy skrzyżowania z ul. Fabryczną również jest dobra wola. Są jednak pewne komplikacje z uwagi na trwające prace projektowe przebudowy ul. Piłsudskiego, które prawdopodobnie nie zakładają przebudowy. Rozmawialiśmy również o organizacji ruchu na ww. ulicy, a dokładniej o możliwości zawracania np. na skrzyżowaniu z ul. Graniczną. Do zweryfikowania. Jak tylko uzyskam więcej informacji, to natychmiast podzielę się tą wiedzą.

Galeria

zdjecie: 131887
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry