Jeszcze chwila, czyli filia poradni psychologiczno - pedagogicznej w Markach.

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 22 lutego 2024    13:21

Spotkałem się z Panią Mariolą Kacprzak, dyrektor poradni psychologiczno – pedagogicznej w Wołominie, która odpowiada za uruchomienie placówki w naszym mieście. Mogę zapewnić, że jest to w dobrych rękach. Doświadczenie i zaangażowanie Pani dyrektor jest w tym przypadku niezbędne, aby terminowo i profesjonalnie uruchomić filię w kwietniu tego roku.

- ponad 200 m2
- 6 gabinetów (specjalistów) na start
- zakres
badania i terapie
opinie i informacje po diagnozie ze skierowaniem do specjalisty
Koszt wyposażenia filii to ponad 400 tysięcy zł

Budynek, sprzęt i wyposażenie są bardzo ważne, ale najważniejsi są specjaliści, bez których uruchomienie placówki byłoby najzwyczajniej niemożliwe. Tu doświadczenie Pani dyrektor jest bezcenne. Przyszli pracownicy filii przygotowują się do pracy w centrali (PPP w Wołominie). Nie zakładamy opóźnień, wyzwanie jest duże, ale daję radę – mówiła na spotkaniu Pani dyrektor.

Z całą pewnością, aby ściągać do pracy najlepszych specjalistów potrzebne są zmiany w wynagrodzeniach, ale to temat na kolejny wpis, bo o tym również rozmawialiśmy.

Dziękuję Pani dyrektor oraz całej ekipie PPP w Wołominie za zaangażowanie, bez którego nie bylibyśmy już tak blisko. Będzie pięknie

Galeria

zdjecie: 131891
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry