Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapraszamy!

START:    3 marca 2024    09:00 Kościół Parafii św. Izydora Oracza w Markach, al. Piłsudskiego 93

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 26 lutego 2024    09:43

Szanowni Państwo,

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga wraz z Księdzem Proboszczem parafii Św. Izydora Kazimierzem Sztajerwaldem zapraszają na wspólne uczczenie pamięci Żołnierzy Wyklętych, bohaterów walki o wolną i niepodległą Polskę. 

W najbliższą niedzielę, 3 marca o godz. 9.00, zostanie odprawiona Msza Św. w kościele parafii Św. Izydora, na którą serdecznie zapraszamy delegacje szkół, dzieci i młodzież z nauczycielami, a w szczególności poczty sztandarowe. 

Prosimy, w miarę możliwości, o potwierdzenie  przybycia pocztu sztandarowego.

Więcej szczeółów w kliknij TUTAJ

 

Z wyrazami szacunku,

Bogusława Sieroszewska

Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga

tel. 501-093-525

  

Załączniki:

ndpzw.jpg

Galeria

zdjecie: 131894
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry