"Bądź sobą" spotkanie z Robertem Motyką

Tadeusz Markiewicz UMMarki CAF3

 18 marca 2024    12:22

W Dniu Wagarowicza zapraszamy młodzież na spotkanie motywacyjne

Jak spędzić ten dzień? Na luzie, ale z korzyścią. Zaproszenie kierujemy specjalnie do młodzieży. Prezenter radiowy, artysta kabaretowy, współzałożyciel i aktor kabaretu Paranienormalni Robert Motyka spotka się z młodzieżą i podpowie ze znanym sobie poczuciem humoru:

  • Jak radzić sobie ze stresem?
  • Jak pielęgnować swoje pasje?
  • Jak pozostać sobą i nie rezygnować z marzeń?

Żyjemy w czasach, w których bardzo trudno być sobą. Pod naporem treści z social mediów porównujemy się częściej niż kiedykolwiek indziej w historii ludzkości z innymi ludźmi, ich stylem życia, ambicjami. Funkcjonowanie w social mediach sprawia, że stajemy się awatarami, a sami powoli znikamy. Najmocniejszą i najbardziej ekskluzywną marką osobistą jest bycie sobą. Żeby być sobą, trzeba dowiedzieć się kim się jest, określić się i trzymać swoich wartości. Jak „Być sobą”? – o tym porozmawiamy na spotkaniu na które zapraszam serdecznie - Robert Motyka

Spotkanie dedykowane jest uczniom powyżej 6 klasy szkoły podstawowej.

21 marca (Dzień Wagarowicza), godz. 11:00, MCER (sala widowiskowa) ul. Wspólna 40, Marki.

Zgłoszenia (klas i indywidualne) przyjmujemy w Centrum Aktywności Fabryczna 3, telefonicznie 22 129 11 83 lub poprzez email: caf3@marki.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Galeria

zdjecie: 131931
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry